Інформація про лікарню

Матеріально-технічна база лікарні розміщується в cучасному трьохповерховому приміщенні поліклініки на 500 відвідувань в зміну, чотирьох корпусах для стаціонарного лікування хворих та більш, ніж десяти приміщень господарчих та обслуговуючих служб.

Амбулаторний прийом пацієнтів здійснюється фахівцями по 17  спеціальностям. При поліклінічному відділенні організований пункт невідкладної медичної допомоги хворим вдома, працівники якого, крім надання невідкладної медичної допомоги жителям району в цілодобовому режимі, забезпечують також обслуговування онкохворих вдома.

У складі стаціонару функціонують такі відділення: приймальне, терапевтичне з кардіологічними ліжками, педіатричне, неврологічне, інфекційне, хірургічне з урологічними ліжками, ортопедо-травматологічне, гінекологічне, акушерське з ліжками патології вагітних, офтальмологічне з отоларінгологічними ліжками, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Їх потужність – 360 ліжок.

Стаціонар в повному обсязі (за рівнем вторинної ланки) забезпечує ургенцію по профілю всіх відділень лікарні, а в останній період надає невідкладну та планову допомогу (за необхідності)  також жителям Куликівського, Ріпкинського, Городнянського та інших районів. Акушерське відділення з ліжками патології вагітних забезпечує обслуговування вагітних з Куликівського, Ріпкинського  районів та частково м. Чернігова.

Крім того, в складі лікарні функціонують діагностичні  відділення: функціональної діагностики та ендоскопії, оснащене сучасним медичним діагностичним обладнанням: ультразвуковими апаратами, електрокардіографами, ендоскопами, рентгенологічний кабінет, який забезпечує рентген-діагностичні дослідження голови, органів грудної порожнини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи та опорно-рухового апарату, рентгеноскопію органів грудної порожнини та шлунково-кишкового тракту, клініко-діагностична лабораторія забезпечує проведення загальноклінічних, біохімічних, гематологічних, мікробіологічних та імунологічних методів дослідження.

Відділення фізичної та реабілітаційної медицини достатньо укомплектоване апаратурою і забезпечує лікування пацієнтів в амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних умовах із застосуванням практично всього спектру методів фізичної та реабілітаційної медицини.

В лікарні працює 97 лікарів та 247 середніх медпрацівників. Із загальної кількості 68% лікарів-фахівців та 50% середніх медпрацівників мають атестаційну категорію. Лікарня є базою для підготовки лікарів – інтернів та середніх медичних працівників медичного коледжу. Питання постійного підвищення кваліфікації медичних кадрів – одне з головних для адміністрації лікарні.

Запрошуємо Вас до активного перегляду сайту, до активного висловлювання Ваших думок та побажань, до співпраці з метою поліпшення якості надання медичної допомоги нашим співвітчизникам.