Відділення фізичної та реабілітаційної медицини

Завідувач:

Наумова Ніна Олександрівна – лікар фізичної та реабілітаційної медицини,  лікар-фізіотерапевт  другої категорії .

Закінчила Чернівецький державний медичний університет в 1993 році за спеціальністю «Лікувальна справа»
Тел. 3-06-47

Карета Ганна Леонідівна, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Закінчила  Сумський державний університет в 2001 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

 

Старша сестра медична з фізіотерапії фізкабінету
Волк Ольга Іванівна,
має першу атестаційну категорію

Перелік фізіотерапевтичних процедур

Відділення (окремі фізіотерапевтичні кабінети) має достатньо розгалужену систему для найкращого обслуговування пацієнтів, які проходять реабілітацію після травм та захворювань як в амбулаторних,  так і в стаціонарних умовах (фізіотерапевтичні та реабілітаційні кабінети розміщені в педіатричному, неврологічному відділеннях, основному стаціонарному корпусі та в поліклінічному відділенні), обладнаний кабінет ерготерапії.

Кабінети відповідають діючим вимогам охорони праці, виробничої санітарії та вимогам санітарно–протиепідемічного режиму в лікувальних закладах. Персонал відділення працює за затвердженими технологічними картами та протоколами відпуску процедур.

Можливості наявного обладнання та  апаратури дозволяють відпускати більшість основних методів фізичної та реабілітаційної медицини і фізіотерапії: гальванізація і лікувальний електрофорез, мікрохвильова терапія, електростимуляція нервово-м’язового аппарату, діадинамотерапія, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, ультратонтерапія, індуктотермія, УВЧ – терапія, електросон, магнітотерапія, звукова терапія, ультразвукова терапія, світлолікування, теплолікування, спелеотерапія,  аерозольтерапія, масаж (класичний ручний та механічний), профілактор Євмінова, лікувальна фізкультура (в залежності від можливостей та потреб пацієнта), консультації логопеда.

В поточному році в закладі розширюється перелік надання медичних послуг за новою програмою медичних гарантій. Заклад отримав від Національної служби здоров’я України пакет «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД ТРЬОХ РОКІВ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ» (в стаціонарних умовах).   В рамках організації проведення медичної реабілітації хворих з захворюваннями опорно-рухової системи в закладі провели повне переоснащення (з проведенням ремонту приміщення та заміною вікон, дверей і підлоги) кабінету фізичної терапії.

В кабінеті розміщене спеціалізоване обладнання та оснащення для реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухової системи: степ-платформа 3-ступенева «SportVida», виробник Польща; шведська стінка, виробник ММФ СМП, Україна; вертикалізатор, виробник Китай; модуль активної реабілітації GH1, виробник Данія; бруси універсальні для навчання ходьби з перешкодами T/U, виробник Україна; інше обладнання залежно від потреб пацієнта. Проводиться реабілітація хворих з: артрозами різного ґенезу; спондильозами; контрактурами; наслідками травматичних ушкоджень