Неврологічне відділення з паліативними ліжками та ліжками медичної реабілітації

Завідувач відділенням:

 Федченко Тетяна Василівна, лікар-невролог  вищої категорії.
Закінчила в 1987 році Харківській медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»
Тел. 3-31-37

Лікарі:
Сорокіна Олена Борисівна,  лікар-невролог  вищої категорії.
Закінчила в 1982 році Новосибірський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»

Василенко Аліна Михайлівна, лікар-невролог
Закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2016 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

Круль Ольга Миколаївна, лікар–невропатолог.
Закінчила Харківський національний медичний університет в 2019 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

 Старша сестра медична
Косяненко лілія Іванівна, сестра медична вищої категорії

Неврологічне відділення забезпечує діагностику та лікування хворих з запальними та незапальними захворюваннями периферичної та центральної нервової системи, хворих з церебросудинною патологією (транзиторні ішемічні атаки, гострі порушення мозкового кровообігу та їх наслідки), міастенічними, нервово – м’язевими захворюваннями, епілепсією, розсіяним склерозом, травмами головного та спинного мозку та їх наслідками, неврологічними ускладненнями хвороб кістково – м’язевої системи. Крім проведення лікування, у відділенні забезпечують  вирішення питань про необхідність переведення хворих для забезпечення високоспеціалізованого лікування в КНП «Чернігівська обласна лікарня» (нейрохірургічне, неврологічне відділення), Київський інститут нейрохірургії.
Лікування хворих проводиться на сучасному рівні у відповідності до розроблених та затверджених локальних протоколів надання медичної допомоги у відповідності до діючих уніфікованих клінічних протоколів надання медичної допомоги, затверджених наказами  МОЗ України.
У відділенні забезпечується, за необхідності, стаціонарна паліативна допомога  хворим з хронічним перебігом захворювань, в першу чергу після гострих порушень мозкового кровообігу.
У відділенні постійно впроваджуються сучасні методи лікування неврологічної патології.

Також на базі реабілітаційних ліжок в неврологічному відділенні реалізується пакет надання медичних послуг «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД ТРЬОХ РОКІВ З УРАЖЕННЯМ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ». Для цього також провели облаштування спеціалізованих кабінетів, забезпечили можливість консультування логопеда, психолога та придбали обладнання для нейрореабілітації, наявність якого являється умовою надання такого пакету. Це дало можливість проводити реабілітацію пацієнтів з наслідками гострих порушень мозкового кровообігу, запальних захворювань центральної та периферичної нервової системи.

З метою забезпечення якісного динамічного нагляду за хворими, спеціалісти відділення разом з лікарями  поліклінічного відділення та сімейними лікарями медичних закладів первинної ланки району забезпечують  ведення реєстрів пацієнтів:

  • Хворих на орфанні захворювання,
  • Хворих на гострі порушення мозкового кровообігу

Перелік показань для госпіталізації в неврологічне відділення