Рентгенологічне відділення

Завідувач:

Довга Валентина Миколаївна – лікар-рентгенолог першої категорії.
Закінчила Донецький державний медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Медико-профілактична справа»

Лікарі:

Вовк Максим Валентинович – лікар-рентгенолог
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

Рентгенологічне відділення працює в цілодобовому режимі: черговий персонал в будь – яку годину забезпечить проведення потрібної рентгендіагностичної процедури за лікарськими призначеннями. Технічні можливості наявної апаратури забезпечують проведення обстежень в рентгенівському (флюорографічному) кабінеті, а також, за допомогою мобільної пересувної апаратури пацієнта можна обстежувати безпосередньо на операційному столі в оперблоці або в ортопедо – травматологічному відділенні, або в будь – якому відділенні, включаючи інфекційне. (нещодавно отриманий сучасний цифровий пересувний рентгенівський апарат). З ІІ півріччя 2023 року запрацював сучасний комп’ютерний томограф. Завдяки наявним технічним можливостям та високій фаховій кваліфікації персоналу, який працює у відділенні, виконується широкий спектр діагностичних обстежень.

  1. Флюорографічне обстеження органів грудної клітки – своєчасне виявлення патології органів середостіння, скелета грудної клітки, органів дихання: активного туберкульозу та його залишкових змін, злоякісних та доброякісних новоутворень, неспецифічних захворювань легень.
  2. Цілодобове багато проекційне рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, черевної порожнини, кісткової та сечостатевої систем, –  виявлення патологічних станів та контроль їх динаміки.
  3. Рентгеноскопічне обстеження органів шлунково – кишкового тракту з використанням високо атомних препаратів (водної суміші барію та водного розчину органічних з’єднань йоду) – виявлення рентген морфологічних та рентгенфункціональних особливостей органів травного апарату. Ці методики потребують спеціальної підготовки пацієнтів.
  4. Спеціальні методи рентгенографії з використанням рентген контрастних речовин (черезфістульні, нисхідні та висхідні пієлоуретроцистографії, метросальпіографії) – методики потребують спеціальної підготовки та забезпечують прицільне дослідження сечостатевих органів
  5. Комп’ютерна томографія в режимі СКТ, з можливістю проводити дослідження з контрастуванням. Телефон для запису – 097 306 96 58

ПЕРЕЛІК рентгенологічних досліджень