Рентгенологічне відділення

Завідувач:

Довга Валентина Миколаївна – лікар-рентгенолог першої категорії.
Закінчила Донецький державний медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Медико-профілактична справа»
Тел. 3-03-65

Лікарі:

Вовк Максим Валентинович – лікар-рентгенолог
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

Рентгенологічне відділення працює в цілодобовому режимі: черговий персонал в будь – яку годину забезпечить проведення потрібної рентгендіагностичної процедури за лікарськими призначеннями. Технічні можливості наявної апаратури забезпечують проведення обстежень в рентгенівському (флюорографічному) кабінеті, а також, за допомогою мобільної пересувної апаратури пацієнта можна обстежувати безпосередньо на операційному столі в оперблоці або в ортопедо – травматологічному відділенні, або в будь – якому відділенні, включаючи інфекційне. (нещодавно отриманий сучасний цифровий пересувний рентгенівський апарат) Завдяки наявним технічним можливостям та високій фаховій кваліфікації персоналу, який працює у відділенні, виконується широкий спектр діагностичних обстежень.

  1. Флюорографічне обстеження органів грудної клітки – своєчасне виявлення патології органів середостіння, скелета грудної клітки, органів дихання: активного туберкульозу та його залишкових змін, злоякісних та доброякісних новоутворень, неспецифічних захворювань легень.
  2. Цілодобове багато проекційне рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, черевної порожнини, кісткової та сечостатевої систем, –  виявлення патологічних станів та контроль їх динаміки.
  3. Рентгеноскопічне обстеження органів шлунково – кишкового тракту з використанням високо атомних препаратів (водної суміші барію та водного розчину органічних з’єднань йоду) – виявлення рентген морфологічних та рентгенфункціональних особливостей органів травного апарату. Ці методики потребують спеціальної підготовки пацієнтів.
  4. Спеціальні методи рентгенографії з використанням рентген контрастних речовин (черезфістульні, нисхідні та висхідні пієлоуретроцистографії, метросальпіографії) – методики потребують спеціальної підготовки та забезпечують прицільне дослідження сечостатевих органів

Перелік рентгенологічних досліджень

На базі закладу на умові оренди також працює кабінет комп’ютерної томографії, що ще більше розширює діагностичні можливості променевої діагностики.