Педіатричне відділення

Завідувач відділення:

Бойко Світлана Ігорівна, лікар-педіатр вищої категорії.

Закінчила в 1978 році Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія»

Лікар:
Москаленко Ганна Анатоліївна, лікар-педіатр другої категорії
Закінчила в 2014 році Вінницький Національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Педіатрія»

 

Старша сестра медична
Мозольова Майя Миколаївна,
сестра медична вищої категорії

Педіатричне відділення забезпечує діагностику та  лікування основних груп захворювань у дітей: органів дихання, травлення, сечовивідної  систем, хвороб крові та обміну речовин (крім захворювань інфекційного походження).

Госпіталізації підлягають хворі діти у віці до 18 років з перебігом захворювань середнього та важкого ступеня, діти за соціальними показами (за неможливості забезпечення лікування в домашніх умовах, діти без батьківського піклування).

У відділенні створені умови для безпечного і комфортного перебування дітей  віком від декількох днів, в тому числі разом з матерями (за необхідності, при госпіталізації дітей до 6 років). У відділенні наявні можливості для проведення фізіотерапевтичного лікування, створені умови для організації дитячого дозвілля у вільний від процедур час. З 2010 року відділення має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», що підтверджено відповідним сертифікатом МОЗ України (розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ).

Крім лікування, у відділенні проводиться відбір хворих, що потребують високоспеціалізованого лікування в медичних закладах третинного рівня та здійснюється відповідне направлення хворих дітей для такого лікування

Тісний взаємозв’язок з лікарями-педіатрами, сімейними лікарями лікарських амбулаторій дозволяє забезпечувати якісний динамічний нагляд за маленькими пацієнтами, сприяє організації своєчасного потрібного лікування.

Перелік показань для госпіталізації