Покращення матеріально-технічної бази в умовах епідемії COVID-19

Підвищення рівня спроможності центральної районної лікарні до роботи в надзвичайних біологічних ситуаціях – це в першу чергу наявність засобів захисту медичних працівників. Але без належного матеріально – технічного забезпечення закладу вилікувати пацієнта майже неможливо.

Отже благодійники та спонсори нашого закладу беруть активну участь і в покращенні матеріально – технічного стану відділень, де зараз передовий рубіж боротьби з таким важким захворюванням, як нова коронавірусна інфекція.

ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна кампанія» здійснила оплату робіт по відновленню централізованої подачі кисню в 2 бокси інфекційного відділення та на всі палати та реанімаційний зал відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Загальна сума витрат склала 88,4  тис. грн.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розширюється та наразі облаштовується на третьому поверсі стаціонарного корпусу, для чого  проводиться ремонт  майбутніх палат, реанімаційного залу. Керівництво району провело значну роботу серед громад району по залученню коштів для його проведення: практично завершена заміна вікон, відділення активно готується до роботи в нових, покращених умовах.

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *