Нове обладнання для нових пакетів надання медичної допомоги за договорами з Національною службою здоров’я України

В поточному році в закладі розширюється перелік надання медичних послуг за новою програмою медичних гарантій. Заклад отримав від Національної служби здоров’я України пакет «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД ТРЬОХ РОКІВ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ» (в стаціонарних умовах).

В рамках організації проведення медичної реабілітації хворих з захворюваннями опорно-рухової системи в закладі провели повне переоснащення (з проведенням ремонту приміщення та заміною вікон, дверей і підлоги) кабінету фізичної терапії. Кабінет розташований поруч з ортопедо-травматологічним відділенням, на базі якого виділені ліжка медичної реабілітації.

Планується проведення реабілітації хворих з:

  • артрозами різного ґенезу
  • спондильозами,
  • контрактурами,
  • наслідками травматичних ушкоджень

В просторому, світлому приміщенні, потрапити до якого хворий може і власною ходою, і на інвалідному візку, розміщене спеціалізоване обладнання та оснащення для реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухової системи: степ-платформа 3-ступенева «SportVida», виробник Польща; шведська стінка, виробник ММФ СМП, Україна; вертикалізатор, виробник Китай; модуль активної реабілітації GH1, виробник Данія; бруси універсальні для навчання ходьби з перешкодами T/U, виробник Україна; інше обладнання залежно від потреб пацієнта.

Набір оснащення відповідає вимогам Національної служби здоров’я України. А сам кабінет можна бачити на фото, що додаються.

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *