Інформаційне повідомлення від адміністрації. Березень 2022

Після вибуху в закладі тимчасово було припинено електропостачання. Для забезпечення належного гарячого харчування хворих на час  ремонту був застосований нетрадиційний засіб приготування їжі: на відкритому вогні в казані, який вже багато років використовувався під час свят для приготування козацького кулішу.

Всі пацієнти вчасно отримали гарячу їжу. Нарікань на якість та смак не було.

Зараз електропостачання та теплозабезпечення відновлено в повному обсязі.

Інформаційне повідомлення від адміністрації 05 березня 2022

Вчора, 04 березня під час артилерійського обстрілу була пошкоджена основна водна магістраль на центральний корпус лікарні. Тимчасово була задіяна резервна лінія водопостачання.

Працііники КП «Чернігівський водокананал» спільно з працівниками господарської служби лікарні успішно ліквідували аварію. Водопостачання відновлене

Продовжуються відновлювальні роботи в будівлях та приміщеннях лікарні.

З допомогою наших лікарів народилось 2 дитини.

Інформаційне повідомлення від адміністрації від 03 березня 2022.

Вчора, 02 березня внаслідок ракетного удару значно постраждали будівлі та приміщення центральної районної лікарні. Деякі приміщення та будівлі непридатні до використання за призначенням через вибиті вікна, двері. Пошкоджена частина  медичного обладнання та апаратури. Серед працівників та хворих загиблих і поранених немає. Деякі працівники закладу отримали контузії легкого ступеня.

Через вибиті вікна, двері та розкритий дах  в інфекційному відділенні всі пацієнти терміново переведені в інфекційне відділення другої міської лікарні.

Заклад продовжує надавати медичну допомогу. На лікуванні перебуває  101 пацієнт, які забезпечені потрібним лікуванням, доглядом та гарячим триразовим харчуванням.

Персонал працює по ліквідації наслідків ракетного удару.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЬОГОДЕННЯ

Адміністрація КНП «Чернігівська ЦРЛ» інформує, що заклад продовжує надавати стаціонарну та амбулаторну спеціалізовану медичну допомогу всім, хто потребує її надання, як військовослужбовцям, так і цивільному населенню.

Амбулаторна допомога надається в будівлі головного стаціонарного корпусу в приймально – діагностичному та екстреної допомоги відділенні.

Стаціонарна допомога надається в повному обсязі за профілем ліжок закладу. Наразі продовжують лікування і хворі  на гостру коронавірусну хворобу (на сьогодні в стаціонарі 22 пацієнти). Киснева підтримка хворим надається: запаси кисню, кисневі концентратори в достатній кількості.

Лікарня забезпечена медикаментами в необхідних обсягах. Всі аптечні заклади, які мали аптечні кіоски в орендованих приміщеннях на території закладу, надали дозвіл використовувати наявні запаси для лікування пацієнтів.

Заклад забезпечує триразовим гарячим харчуванням пацієнтів, медичних працівників, працівників господарської служби (частина яких не залишає робочі місця з початку військових дій) та військовослужбовців, яким їжа доставляється в місця розміщення. З забезпеченням продуктами харчування допомагають волонтери.

В закладі функціонує укриття, яким користуються жителі навколишніх будинків, в першу чергу діти, пацієнти та працівники.

Через пошкодження будівель КНП «Чернігівський обласний центр соціально значущих та небезпечних захворювань» більше 40 пацієнтів цього медичного закладу були переміщені в будівлю педіатричного відділення закладу. Їм надається вся необхідна медична допомога.

Адміністрація звертається до всіх працівників, які мають можливість дістатись до лікарні, з проханням вийти на роботу. Заклад може  розглянути можливість доставляння працівників на роботу. Для цього необхідно звернутись до приймального відділення за тел.: 3-03-65, 063-266-52-16.

Гуманітарна домомога від волонтерів

Допомога пораненим від вогнепальної зброї

Робота харчоблоку

 

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *