ТІСНА СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНИМ МЕДИЧНИМ КОРПУСОМ

Колектив лікарні щиро, від всього серця дякує працівникам Міжнародного медичного корпусу, які, в рамках надання допомоги медичній галузі нашого регіону, доставили комп’ютерну техніку замість втраченої внаслідок обстрілів: лікарі поліклінічного відділення відтепер мають можливість якісного та вчасного ведення електронних медичних записів – лікарських прийомів, електронних рецептів та медичних висновків про тимчасову непрацездатність.
Але допомога цієї дійсно Міжнародної організації на цьому не припинилась: через день після отримання комп’ютерної техніки, представники корпусу підписали з нашою лікарнею меморандум, за яким зобов’язались за власні кошти провести внутрішні ремонтні роботи в будівлі інфекційного боксованого відділення та в операційному блоці головного стаціонарного корпусу. ЦІ РОБОТИ ВЖЕ РОЗПОЧАЛИСЬ!!! У нас є всі можливості якнайшвидше відновити повноцінну роботу надзвичайно важливих структурних підрозділів. Це тим важливіше, що нове сучасне обладнання для операційного блоку вже отримане.
МИ ВСІ ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ, ЗА СПІВПРАЦЮ ТА РОЗУМІННЯ!!!!

Працюємо для людей, адже люди піклуються про нас.

Нещодавно на сесії Гончарівської селищної ради було прийнято рішення про виділення нашій лікарні одного мільйона гривень на проведення відновлювальних робіт після ракетних обстрілів.
Завжди медичні працівники лікують людей, повертають їм здоров’я та радість життя. А зараз люди, в особі Гончарівської громади, повертають життя та радість роботи в нашу лікарню.
МИ ВАМ ВДЯЧНІ!!!
З усіх сил будемо робити те, задля чого ми на цій землі: лікувати та допомагати. Завжди ваші. Низький вам всім уклін!!!!

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *