ВІДРОДЖЕННЯ НАШОЇ ЛІКАРНІ – ЗА ДОПОМОГИ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОРПУСУ

В перші дні квітня минулого року до нашої зруйнованої лікарні завітала представник Міжнародного медичного корпусу (пані Габріела Дас).
Ця чудова жінка на власні очі побачила весь жах руйнації майже всіх споруд нашого закладу, але вона побачила і завзяття працівників, які були налаштовані на відбудову, на відновлення повноцінної роботи.
І допомога, яка так була необхідна, пішла до нас звідусіль.
Найперше серед них був Міжнародний медичний корпус!!!
За прямого фінансування у закладі був повністю відновлений дах неврологічного відділення, завдяки чому використовується кожний квадратний метр приміщень цієї споруди для надання медичних послуг.


Профінансоване проведення капітального ремонту будівлі інфекційного боксованого відділення. Дбайливість та компетентність його проведення за рахунок Міжнародного медичного корпусу просто вражають: здійснена заміна всіх комунікацій, замінений дах, всі вікна, зовнішні та внутрішні двері, відновлені бокси, улаштована вентиляція та встановлена сучасна сантехніка разом з бойлерами для кожного боксу. Відновлена мережа централізованого постачання кисню. Наразі вже розпочате облаштування відділення твердим та м’яким інвентарем, незабаром воно відкриється для хворих.

Чудовий вигляд мають коридори першого поверху головного стаціонарного корпусу, де практично були потрощені всі стіни та двері. Наразі світлі та охайні коридори додають і здоров’я, і наснаги.

Наша лікарня працює цілодобово і без жодних вихідних. То ж Міжнародний медичний корпус капітально відремонтував і 4 операційних – фактично весь операційний блок. Відтепер всі операційні втручання будуть проводитись у відремонтованих, належно облаштованих операційних. І маємо вже заявки від наших хірургів щодо розширення обсягів оперативних втручань, які виконуються.

Щира вдячність від всього нашого колективу за цілеспрямовану, виважену і таку вчасну допомогу від Міжнародного медичного корпусу. Адже завдяки спільній праці, завдяки підтримці міжнародної спільноти ми живемо та продовжуємо лікувати наших громадян. Щастя вам і здоров’я!!!!

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *