COVID-19. Цифри і факти». 22-й випуск щотижневого дайджесту.

У новому випуску дайджесту «COVID-19. Цифри і факти»:

???? Вакцинація знижує ризик інфаркту та інсульту після COVID-19 – результати дослідження, опубліковані в журналі Американського коледжу кардіології.

???? Введена вакцина проти COVID-19 не може бути причиною позитивного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген. Однак оскільки вакцина проти COVID-19 викликає імунну відповідь, можливий позитивний результат тесту на антитіла (серологічного тесту).

???? Всеукраїнська рада церков: вакцинація проти COVID-19 необхідна та не суперечить релігійним переконанням.

???? «Ми вже висловили свою позицію, як церква, ще задовго до пандемії. Ми заявили, що церква не проти вакцинування. Якщо це сприяє збереженню людського здоров’я, звичайно, що церква підтримує», – Предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

«Отримати щеплення – це простий, але глибокий спосіб піклуватися один про одного, особливо найбільш вразливим», – Папа Римський.

#stopcovidtogether

Дайджест «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України, розміщений на веб-сайті Центру громадського здоров’я. Усі випуски дайджесту тут: https://www.phc.org.ua/promociya-zdorovya/daydzhest-pro-covid-19-cifri-i-fakti

2023-02-28_Digest 22

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *