Важлива інформація для людей з особливими потребами, ветеранів війни та членів їх сімей.

Медичні послуги для ветеранів війни та членів їх сімей

З 01.01.2023 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 № 1338, якою затверджено Порядок та умови надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Дивись далі тут
Медичні послуги для ветеранів війни та членів їх сімей

 

Медичні послуги з реабілітації військових та цивільних українців є безоплатними.

Повномасштабна війна, розв’язана російською федерацією, поставила нові виклики перед країною, вітчизняною системою охорони здоров’я й кожним українцем. Навіть для тих громадян, які не перебувають особисто у зоні бойових дій, як ніколи актуальним є питання своєчасної і якісної медичної допомоги, у тому числі реабілітаційної.

Сприяти поверненню військових і цивільних українців, які мали травмування, до активного і повноцінного життя – одне з завдань, які ставить перед собою медична система. Тому, щоби реабілітаційна допомога стала доступнішою, наприкінці 2022 року Програму медичних гарантій розширили новими пакетами: «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» (пакет 53) та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах» (пакет 54).

Дивись далі тут
Медичні послуги з реабілітації військових та цивільних українців є безоплатними

 

 

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *