Вітаємо!!!

Шановні колеги!

          Напередодні нашого професійного святу я вже вкотре маю можливість вшанувати своїх колег, бо ми всі, медичні працівники, колеги в головній справі свого життя – допомозі хворим.

Кожен день для медичного працівника – це виклик його професіоналізму, досвіду та витримці, адже рішення приймаються швидко та дуже швидко. Завжди нелегко працювати медичним працівникам – навіть термін «професійне вигоряння»   – вперше застосовано для медичних працівників. Зараз працювати стало ще важче, адже фінансові та економічні негаразди в першу чергу впливають на здоров’я людей (і через гаманець також), а галузь отримує все менше фінансування на свої потреби, не кажучи вже про розвиток.

Проте в такий святковий день згадується тільки все найкраще, а найкраще – це колектив медичних працівників нашого району, це постійна праця всіх і кожного на своєму робочому місці, це постійне навчання, адже кожен з вас щоденно зростає в професійному плані. Про рівень медичного обслуговування свідчать не тільки ліцензії, сертифікати і рейтингові показники, а і відгуки людей, і той факт, що до нас звертаються люди з усієї Чернігівщини.

Сьогодні ми знову дякуємо нашим славним ветеранам – ваш досвід, ваша планка тримається наступними медиками на високому рівні.

Сьогодні ми можемо щиро подякувати всім небайдужим керівникам, пересічним громадянам, які підтримують медицину і ділом, і коштами, бо без вашої допомоги нам надзвичайно важко існувати.

Тож дозвольте побажати всім медичним працівникам (бувших медиків не буває) міцного здоров’я, наснаги, трудових досягнень, миру та благополуччя у ваших сім’ях, достатку у ваших гаманцях та світлого майбутнього для всіх нас.

Зі святом Вас, дорогі колеги!!

Головний лікар Руденко Дмитро.

Вітаємо медичних працівників Чернігівської районної лікарні з професійним святом!

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *