Щира подяка! Чернігівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України

З початку повномасштабного вторгнення Росії на нашу країну наш заклад співпрацює з Чернігівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Сьогодні всі ми мобілізовуємо свої сили та ресурси для оперативного реагування на гуманітарну кризу, яка виникла від розгортання збройного конфлікту в Україні. Підтримка та забезпечення засобами першої необхідності, продуктовими наборами або іншими речами пацієнтів нашого закладу – є пріоритетними завданнями для усіх свідомих громадян.

  Адміністрація закладу  висловлює щиру подяку обласній  організації Товариства Червоного Хреста України в особі керівника Силенок Наталії Миколаївні за неодноразово надану гуманітарну допомогу – продуктів харчування для пацієнтів при довготривалому перебуванні  в бомбосховищі. Ця допомога є надзвичайно важливою й значущою. Дякуємо, що Ви робите усе можливе для того, щоб забезпечити людей необхідними продуктами харчування та допомагаєте тим, хто цього потребує найбільше. 

Співробітники та волонтери Червоного Хреста працюють не покладаючи рук. Дякуємо за вашу нелегку роботу. Найголовніше, що ті, на кого спрямована ваша діяльність відчувають вашу неоціненну допомогу.

Бажаємо Вам миру та процвітання, усіляких гараздів, здоров’я, побільше сонця і тепла на Вашому життєвому шляху. Нехай усе те добро, яке Ви віддаєте людям, повертається до Вас. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *